Estetik ameliyat dendiğinde ilk akla gelen burun estetiği ameliyatlarıdır.Özellikle ameliyat sonrası yüz ifademizin değişmesi sebebiyle kendimizde de müthiş bir değişimimin yaratıcısı oluyor.Burnumuzun ucunda sivilce çıktığında bile iyileşene kadar tüm dikkatimiz burada olmuyor mu?Kendimiz farkettiğimiz yada çevremizden gelen yorumlar bile çok önemli oluyor,haliyle burunda yapılan en ufak bir değişiklikte tüm ifademizi değiştiriyor.

Ünlü sanatçılardan Barbara streisand ve Jean Reno’nun burnunda sivilce çıkıp çıkmadığını bilemem ama birçok kişi tarafından burunları ile ilgili eleştiri almışlardır. Ancak,değişim istemedikleri açıkça belli ve yüzlerinin en büyük karakteristik özelliğini burunları belirliyor. Görüdüğünüz gibi burnunuz ünlü olmanıza engel değil.

Peki siz hiç düşündünüz mü burun ameliyatı olursam bu değişikliğe hazırmıyım yada ben bu değişiklikten ne bekliyorum. Aslında verilmesi gereken en önemli karar bu.Burun estetiği ile ilgili aklınıza kurt düştüğünde YouTube videoları izleyip bloglar okuduğunuz birsürece başlıyorsunuz. Öncesi sonrası fotoğraflar,ünlülerin burunlarının kendinize yakıştırılması gibi süreçlerle oyalanarak bu önemli karar noktasını çoktan kaçırmış oluyorsunuz.Ben sizlere bu dipsiz kuyudan nasıl kurtularak kendi burnunuza odaklanmanız gerektiği konusunda yardımcı olacağım.Aslında keyifli bir değişim sürecinde heyecanlı bekleyişin ilk adımlarını birlikte atacağız.Neler mi yapacağız? Burun estetiği ameliyatları ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve süreç ile ilgili tüm detayları birlikte planlıyor olacağız.Artık hepsi çok kolay.

Öncelikle,değişen burnunuz tüm hayatınızı değiştirmeyecek bunu asla unutmayın.
Bu arada burnunuzda oluşan aşırı bir değişim elbetteki görünüşümüzü çok etkileyecek.Bu sebeple yüzünüze uygun doğal görünen bir burun sizi herzaman  daha mutlu edecektir.
Unutmayın ki doğal olan herzaman en güzeldir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here